03 Mayıs 2013

Limango.com.tr İndirim Kuponu Kullanımı!

2 adet ayakkabı aldım, daha önceden hak kazandığım indirim kuponunu bu alışverişte kullandım 39, 99 tl den aldığım 2 adet ayakkabı ve kargo ücreti (6, 99tl) dahil 76, 97 tl alışveriş yaptım. aldığım ürünlerden bir tanesi tedarik sıkıntısı nedeni ile gönderilemedi ve ücreti iade edildi, iade edilen tutar ayakkabının satış fiyatı olan 39, 99tl olması gerekirken firma 35, 39 tl gibi kendilerince hesapladıkları bir tutarı hesabıma iade ettiler.

Bu hesap aldığım ürünlerin (kargo dahil) fiyatları üzerinden pursantaj hesabı yapılarak hediye çekinin de ürün fiyatlarına tek tek yansıtılmasıyla hesaplanmış tamamen tedarikçi firmanın kendi çıkarları doğrultusunda yaptığı bir hesaplamadır ve geçersizdir.

Seyit 101 Okunma

Cevaplar

  • Seyit 03 Mayıs 2013

    firmanın cevap olarak yazdığı mesaj kesinlikle gerçekçi değildir bahsettikleri adresten defalarca itiraz maili atmama rağmen ya standart cevaplar yada çözümsüz cevaplar gelmektedir buradada söylenen konuyla ilgili bana bilgi verildiği cevabı gerçeği yansıtmamaktadır limango.com.tr bu konuda tamamen duyarsız davranmaktadır.

  • Limango.com.tr Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön