27 Ağustos 2013

Limango.com.tr İlgisiz Satıcı!

Limango.com.tr e-ticaret sitesinden satın aldığım Logitech Mause arızalandı ama sorunla ilgili bir muhatap bulamadım yaklaşık bir aydır çözüm için bekledim ama Limango bana konuyla ilgili Arabulvar.com müşteri hizmetlerinden gerekli desteği alabileceğimi Arabulvar ise Limango'dan destek alabileceğimi söyledi. Ben bir ona sordum o diğerine dedi diğeri yine öncekine salladı durdu.

Zaman kaybı yanın da bozulan ürünü kullanamadığım için yenisini almam gerekti garantili malın garantisinden de yararlanamadım. Bana kalan sinir bozukluğu oldu. Bir muhatap bulsam ve onarım yada değişim yapılsa mucize olur herhalde. Onarım iade yada değişim talep ediyorum.

Abdülkadir 56 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön