19 Eylül 2013

Limango.com.tr Hem Geç Hemde Yanlış Ürün Gönderdi!

20.08.2013 tarihinde almış olduğum bej dolgu topuklu ayakkabı, eylülün 2. haftası iptal ve para iade işlemi istememe rağmen yapılmadı ve tedarik etmeye çalışıyoruz diyerek bekletmeye devam ettiler.

Üstelik maillerinde ürünü teslim aldığınızda iade edersiniz diye yazdılar. 18.09.2013 tarihinde kargo geldi. Tam 1 ay sonra gelen kargodan siyah bir babet çıktı. Dalga geçer gibi, beni sanki susturmak için öyle alelade birşey kargolanmış gibi. Şimdi iade et, kargola eziyetini de yüklediler. Böyle baştan savma iş mi olur. Limango.com.tr'den şikayetçiyim!

Zuhal 76 Okunma

Cevaplar

  • Zuhal 23 Eylül 2013

    1 ay sonra üstüne üstlük yanlış ürün gönderdikleri için Limango.com.tr ile artık alışveriş yapmayacağım. Rakipleri çok daha titiz ve çözüm odaklı çalışıyorlar.

  • Limango.com.tr Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön