10 Mayıs 2013

Limango.com.tr Hem Geç Hem Başarısız!

Siparişinizde yer alan ürünlerin marka kampanyası; , 02. 05. 2013 - 06. 05. 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir.

Ürünlerin sevkiyatı kampanya bitiminden sonraki 1 hafta içerisinde yapılacaktır. Sipariş aşamasında. Sipariş Tarihi: 2013-05-05 10:30:26 olmasına rağmen sipariş verdiğim ürün hala tedarik aşamasında kampanya biteli 1 hafta oldu neredeyse, sürekli alışveriş yaptığım bir site ve böyle büyük firmanın bu kadar duyarsız olması ne kadar kalitesiz olduğunun göstergesidir attığım maile cevap verilmedi ne zaman elime ulaşacağı konusunda bilgi verilmiyor beni internet alışverişinden soğutan site 1100 tane şikayetinin olmasına şaşırmamak lazım.

Alişan 38 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön