24 Eylül 2013

Limango.com.tr Hediye Olarak Aldığım Saat Akrep ve Yelkovansız Çıktı!

13, 09, 2013 tarihinde verdiğim grafiti dekor 40x40+40x40(40x80) Kanvas saat 2 parçalı ürün siparişi 21. 09. 2013 tarihinde anca ulaştırıldı ve hediye maksatlı aldığım için ürünü açmadım hediye açıldığı anda gördük ki saatin akrep ve yelkovanı yok!

İlk defa alış veriş yaptım bu siteden ve arkadaşıma rezil oldum. Mail attım dönüş yapılacağını hiç sanmıyorum. Limango.com.tr 'den bir daha kesinlikle alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Betül 100 Okunma

Cevaplar

  • Betül24 Eylül 2013

    Buldukları çözüm şudur; bana kargo ile ''akrep ve yelkovan'' yollayacaklar şaka gibi ufak bi hediye paketi yapar arkadaşıma götürür; ''Bu da HEDİYENİN EKSİK KALAN KISMI'' derim artık. Buldukları çözümler çok başarılı!

  • Limango.com.tr Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön