Limango.com.tr Gönderilmeyen Sipariş!

Nurullah O. |

Limango.com.tr sitesinden 3708654 sipariş no ile 9 şubatta 2 adet çocuk bezi siparişi verdim. 17 şubat tarihine gelindiğinde hala tedarik aşamasında gözüküyor. 2 tane çocuk bezini tedarik edipte gönderemeyen ve de ne zaman göndereceği de belli olmayan bir alışveriş sitesi. Çocuğun bez numarası değişecek tedarik edilip gönderilene kadar. Bir daha asla alışveriş yapmayacağım bir site.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurullah O.
  25 Şubat
  21:41

  limangoya teşekkür ederim 2 tane bebek bezini 16 günde gönderebildi. aman maşallah diyeyyim 2 aydan önce gelmez sanıyordum

 • Nurullah O.
  19 Şubat
  20:11

  HİÇBİR ÇÖZÜM ÜRETİLMEMİŞTİR. 10. GÜN HALA TEDARİK AŞAMASINDA SANKİ YURTDIŞINDAN BEBEK BEZİ SİPARİŞİ VERDİM. DAHA TEDARİK EDİLİP KARGOYA VERİLECEK. KURUMSAL HİZMET ANLAYIŞINIZ BUYMUŞ.

 • 18 Şubat
  10:22

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi
  kurumsal internet sitemizde yer alan info@limango.com.tr adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  limango Ekibi
  Müşteri İlişkileri Grubu