Limango.com.tr Geldiği Gibi Geri Giden Ürün

Serkan A. |

30 ocak'ta (perşembe) kargoya vermiş olduğunuz ürün hiç bir şekilde tarafıma bildirimde bulunmadan, kapıya not vs bırakılmadan tarafınıza iade edilmiştir. 31 ocak'ta (cuma) kargonun şubede olduğunu düşünürsek, 1 şubat'ta yarım gün olduğu için zaten araç çıkarmıyorlar, 2 şubat'ta (pazar) zaten tatil, 3 şubat'ta (pazartesi) kargo tarafınıza iade çıkarılıyor, 4 şubat'ta size ürün iadesi yapılıyor. Kusura bakmayın da müşteri bu kurulan sistemde nerede? Ödeme sayfasından ibaret midir her şey? Kargo nasıl bir sorumsuzluksa geldiği gibi geri gitmiş.

Ödemeyi yapan benim, iptal eden Yurtiçi Kargo'nun sorumsuz elemanı. Kusura bakmayın siz bu şekilde çalışmaya devam ettikçe 10 gün ürünü bekleyeceğime 10-20 tl vs fazla veririm hemen alırım. Parayla rezil olmanın alemi yok.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Şubat
  17:43

  Merhaba,


  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi
  kurumsal internet sitemizde yer alan info@limango.com.tr adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  limango Ekibi
  Müşteri İlişkileri Grubu