16 Mayıs 2013

Limango.com.tr Geç Teslimatı Alışkanlık Haline Getirmiş!

Limango'dan 02.05.2012 tarihinde "Hepsi Dahice" kampanyasından ürünler aldım. Kampanya 07.05.2012 tarihinde sona erdi ve siparişlerin en geç 7 gün içerisinde kargoya verileceği belirtildi. Ancak 8. ün hala "Siparişiniz kargo firmasına verilmek üzeredir." yazısını görünce limangoya mail attım ve sorunun ne olduğunu sordum.

Gelen cevap oldukça ilginç ve komik: "3044454 nolu siparişinizin gönderimi için ilgili birimimize konu iletilmiştir. En kısa sürede siparişiniz kargoya verilip, tarafınıza mail yoluyla bilgi verilecektir."Ne gecikme ile ilgili bir açıklama, ne bir özür dileme. Daha önce de Limango'dan aynı nedenle defalarca şikayetçi oldum ve şikayetler okudum. Anlaşılan alışkanlık olmuş.

Didem 64 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön