03 Şubat 2015

Limango.com.tr Fazla Kargo Bedeli Çekildi Ve İade Edilmedi!

Limango.com.tr'd'n son siparişimde kredi kartımdan fazladan kargo bedeli çekildi. Kampanya kargonun bedava olduğu bir kampanyaydı (ekran görüntüsü var) ve kendilerine bunu bildirdiğimde 2014 bitimine bir hafta kalmıştı. Bana hediye çeki tanımladılar ve 7 günlüktü.

Kullanamayacağımı bildirdim bu süre esnasında ve bu kez de 25 Ocak'a kadar süre biçtiler. 25 Ocak sabahında ise çekin süresinin dolduğunu yazmışlardı, hemen o anda kendilerine mesaj atmama rağmen hala dönüş yapmadılar. Kredi kartıma kargo bedelinin iadesini talep ediyorum, hediye çeki ve kendilerine göre süre biçmelerini istemiyorum.

Züleyha 1.449 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi03 Şubat 2015

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön