13 Mart 2013

Limango.com.tr Ciddiyetsiz Firmanın Ürün Tedarik Sorunu!

03. 03. 2013 tarihinde Limango'dan almış olduğum ayakkabı henüz elime ulaşmadı ve bunun üzerine bana 12. 03. 2013 tarihinde gecikmeden dolayı özür dileriz, elimizde olmayan nedenlerden dolayı ürün gönderimin gecikme yaşanmıştır tarzında bir yazı gönderdiler. Limango'nun bu saygısızca hareketini de geçtim bana gönderdikleri mailde tarih bile verilmiyor, en kısa sürede gönderilecek diye bir cümle kuruluyor.

Limango'nun elinden gelmeyecekse kimin elinden gelecek? Ben mi tedarik edeceğim ürünü. Bundan sonraki alışverişlerimde kesinlikle Limango'dan alışveriş yapmayacağım. En azından bir tarih yazılabilir max 1 haftaya kadar gönderilecektir diye. Benim için Limango bitmiştir!

Alper 103 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi13 Mart 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön