29 Ocak 2014

Limango.com.tr Bebek Bezini Temin Edemiyor

Limango'dan bir kaç seferdir alış veriş yapıyorum ama hiç bir zaman ürünüm tarihinde gelmedi. Daha önce yaptığım bir alışveriş teslimini sipariş tarihimden 1 ay sonra yolladılar. Firmayla konuştuğum zaman taşınıyoruz yer değişikliği yapıyoruz o yüzden gecikme yaşanıyor denildi. Madem böyle bir durumda siparişler teslim edemeyecekler siteyi geçici kapatsınlar. Bu seferki siparişimi vereli 1 hafta oldu siparişim hala tedarik aşamasında.

Aldığım ürün bebek bezi. Eğer bunu da tedarik edemiyorlarsa ellerinde yoksa satışa sunmasınlar. insanları mağdur etmesinler. Başka sitelerden de alış veriş yapıyorum sipariş en geç 2 gün içinde kargoda. Limango eğer bu işi yapamayacaksa siteyi kapatsınlar.

Sevil 81 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön