04 Nisan 2013

Limango.com.tr Ayakkabının Numarasını Kazımışlar!

Fatura tarihi 28/03/2013 olan ürün bana ulaştığında giydiğimde şaşırdım. Çünkü arkadaşımın benim için sipariş ettiği 45 numara spor ayakkabı küçük gelmişti. Bende kalıbı küçüktür diye önemsemedim ve bugün geri gönderecektim. Arkadaşımın ısrarı üzerine baban giysin iade etmeyelim dedi ve bu akşam yani bu şikayeti yazmadan dakikalar önce babama ayakkabıyı getirdiğimde ayakkabının altına baktığımda birşey dikkatimi çekti.

Ayakkabının altında numara yazan yerde resmen zorla silinmiş ve izi kalmış 44 numara ibaresi vardı. Görünce şok oldum. Yarında müşteri hizmetlerinizi arayıp güzelce sıralayacağım taki saf olmadığımızı anlayana kadar.

Arif 97 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön