11 Mayıs 2013

Limango.com.tr Anneler Gününde Hayal Kırıklığı!

Anneler Günü Özel Kampanyası, ve sayenizde ben en değerli varlığıma anneme hediyesini veremiyorum. Çünkü sebebi size güvenmem. 12 gün oldu hala sipariş aşamasında yazıyor. Tedarikçi firma falan demeyin tanımam, ben Limango yu tanırım. Benim çalıştığım binada 1500 kişi çalışıyor ve bu durumu hepsine hiç üşenmeden mail ile bildireceğim. Daha önce de Harley bot aldım sizden 2 ay önce yine aynısını yaptınız. Onda kış bittiğinden acelesi yoktu bir şey demedim ama bu sefer rezil ettiniz bu özel günü.

Hani reklam falan verip büyük firmayız imajı çizmeye çalışıyorsunuz ya, hiç de öyle değilsiniz ve bunu her yere yazıp herkese duyuracağım.

Cihan 21 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön