02 Nisan 2013

Limango.com.tr Adres Değişikliği Yapamıyorum!

02.04.2013 tarihinde henüz kampanyası bitmemiş ve kargoya verilmemiş 2 adet ayakkabı aldım fakat adres değişikliği yapmak istiyorum. Bu site içerisindeki bölümlerde mümkün görünmüyor. Kargo adresimi değiştirmek istiyorum ancak gerçekleştiremediğimden dolayı mağdur durumdayım, yetkililerin konuyla ilgilenmesini rica ediyorum..

Merve 751 Okunma

Cevaplar

  • Merve 05 Nisan 2013

    ben 02. 04. 2013 tarihinde limango. com. tr'den 2 adet ayakkabı aldım. Fakat sipariş adresini değiştirmem gerekiyor. bununla ilgili bir şikayette bulunmuştum fakat hiçbir yetkili ile görüşmedim fakat görüşmüşüm ve çözüme ulaşmış gibi gösterilmiş. kesinlikle mağduriyetim giderilememiştir yetkililerin konuya ivedililikle yaklaşmasını rica ediyorum. . (Şikayet No : 1720994)

  • Merve 03 Nisan 2013

    konuyla ilgili hiçbir yetkiliyle görüşmem olmadı. hala mağduriyetim giderilmedi. şiparişlarin kargo adresini değiştiremeyecek kadar profosyenelleşmemişseniz ben şiparişlerimi iptal etmek istiyorum. ilgililere duyurulur!

  • Limango.com.tr Temsilcisi02 Nisan 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön