17 Mayıs 2013

Limango.com.tr 9 Gün Önce Verdiğim Sipariş Hala Hazırlanma Aşamasında!

Sayın yönetici 06.05.2013 tarihinde sipariş verdim 08.05.2013 tarihinde kampanya sona erdi.
Hafta sonunu aradan çıkartırsak bugün 7 iş günü doluyor ve şirketinizi arıyorum bana söylenen 3 üründen 2'si elimizde 1 tanesi ulaşmamış,iptal edebilirsiniz diyorlar. Böyle bir mantık yok tedarik edemiyorsanız satmayın o ürünü. Ve bana 2 gün önce mail atıyorsunuz "2 gün sonra kargonuz gönderilecek" diye, 2 gün doldu hala kargo aşamasında değil.

Madem gönderemeyeceksiniz neden mail atıyorsunuz 2 gün sonra kargoya vereceğiz diye.
2 hafta önce yine aynı sorunu yaşadım sizinle. Tarafınıza geri dönüş yapınca satış sözleşmemizde yazıyor diyorsunuz ama bu istisnai bir durum olmak zorunda.

Onur 46 Okunma

Cevaplar

  • Onur 20 Mayıs 2013

    17.05.2013'de şikayetimi belirttim Limango'da çalışan arkadaşlar geri dönüş sağladılar fakat söylenilen şey şu idi " Onur bey şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır.Ürünün stok durumuna bakıp hemen bilgi vereceğim size" hemen ibaresine bayıldım bugun 3 gün oldu hala geri dönmediler. Ben siparişi 06.05.2013'de verdim kampanya 08.05.2013'de bitti bugun ise 20.05.2013 hala sipariş aşamasında.Yapamayacağınız sözleri vermeyin insanları da boşuna bekletmeyin. İlk seferde mail attınız 2 gün sonra ürünleriniz gönderilecek diye şimdi ise geri dönüş yapacağız gün içinde diyorsunuz ve bilgi vermiyorsunuz. Şu sektörde sadece siz bile kalsanız internet sitenize dahi girmem birdaha.

  • Limango.com.tr Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön