16 Eylül 2013

Limango.com.tr 46 Günlük Tadilat Süresi Pes Dedirtti!

20.05.13 tarihinde Limango.com üzerinden aldığım ayakkabıda bir kaç ay sonra açılmadan dolayı kendilerine geri gönderdim.01.08.13 tarihinde Limango.com yetkililerince alınan ürün, 26 gün bekletildikten sonra ilgili firmaya verdikleri bilgisini aldım.1 Ağustosta kendilerine iletilen ürün,kendileri tarafından 26 Ağustos tarihinde tadilata verildiğini söylediler.

Bu bilgiyi rahatlıkla dile getirerek yine kendileri bana verdiler. Buda yetmezmiş gibi ayakkabılar gittiği yerden gelmek bilmedi,tam 46 gün olmasına rağmen Limango.com'dan hiç bir şekilde geri bildirim almadığım gibi mail ve telefon yoluyla bir cevap alamadım. Müşteri memnuniyetinin hiçe sayıldığı bir firmadan değil ayakkabı iğne bile almam artık.

Cihangir 59 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön