Limango.com.tr 4 Aydır Para İademi Gerçekleştirmedi!

İlgin N. |

Sikayetvar.com'a 3 kez aynı konu hakkında şikayetimi bildiriyorum. 27.05.13'te -ne yazık ki- yapmış olduğum 3142029 no'lu alışverişimin iadesini, benden kaynaklanan herhangi bir sorun olmamasına rağmen iade tutarını hala göndermemekteler.

İade işleminin yarısını gerçekleştirip yarısını yapmayan ve 5 aydır iade işlemi sorunun bankadan kaynakladığını söyleyerek beni oyalayan Limango.com.tr'nin ticari ahlakını yitirmiş bir kurum olarak göründüğünü belirtmek istiyorum.

Ürün iademin tamamlanmasını belirtmek için defalarca aramama rağmen müşteri hizmetleri hiç bir şekilde ulaşamamakta cabası. Sorumun çözülüp, hesabımın kapatılmasını ivedilikle talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Ürün-Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Eylül
  10:29

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi
  kurumsal internet sitemizde yer alan info@limango.com.tr adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  limango Ekibi
  Müşteri İlişkileri Grubu