23 Ekim 2013

Limango.com.tr 23 Gündür Ürün Bekliyorum!

Limango.com alışveriş sitesinden yaptığım 01.10.2013 tarih ve 3436689 nolu siparişim halen teslim edilmemiş olup internet sitelerinde sürekli "tedarik aşamasında" olduğu yazılmakta.

Teknoloji ve iletişimin bu denli geliştiği günümüzde 23 gün bir siparişin teslim edilememesi anlaşılır bir durum değildir.

Limango.com üst yönetiminin çalışma şekillerini ciddi bir biçimde gözden geçirmelerini öneririm. Aksi halde müşteri kaybetmeye devam edeceklerdir.

Mahir 144 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi23 Ekim 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön