03 Eylül 2013

Limango.com.tr 15 Gündür Para İademi Yapmadı!

Limango.com.tr'den siparişimi iptal ettim 15 gün geçmesine rağmen para iadesi yapılmadı. Müşteri hizmetlerini 3 defa aramam rağmen bana yardımcı olunmadı.

Kadir 58 Okunma

Cevaplar

 • Limango.com.tr Temsilcisi16 Eylül 2013

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

 • Kadir 09 Eylül 2013

  Limango tarafından yazılan mesajda tarafıma bilgi verildiği falan yazmaktadır ancak tarafıma herhangi bir bilgi verilmemiş, iletişime geçilmemiş ve maillerime herhangi bir cevap verilmemiştir. Para iadem neredeyse 1 ay olmasına rağmen hala yapılmamıştır.

 • Kadir 09 Eylül 2013

  Limango tarafından aşağıda yazılan mesajda tarafıma bilgi verildiği falan yazmaktadır ancak tarafıma herhangi bir bilgi verilmemiş, iletişime geçilmemiş ve maillerime herhangi bir cevap verilmemiştir. Para iadem neredeyse 1 ay olmasına rağmen hala yapılmamıştır.Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

 • Limango.com.tr Temsilcisi05 Eylül 2013

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön