25 Şubat 2014

Limango.com.tr 1 Aydır Siparişimi Göndermiyor Sürekli Oyalıyor.

Sipariş no :3698679 Tarih :04.02.2014 verdiğim siparişim hala gönderilmedi tedarik aşamasında bekletiliyor. Tam 1 ay oldu hala ses yok.3 defa aradım her seferinde size dönüş yapacağız denildi basit bir mail ile beklememizi söylediler son aramalarında ayın 24'ünde gönderileceğine söz verdiler ama gönderilmedi.

Sanırım bu şekilde para işletme yöntemiyle para kazanıyorlar. Ödediğim tutarın aylık faizi zaten gönderecekleri üründen kazanacakları paradan daha fazladır.

Her müşterinize attığınız gibi müşterimize ulaşılamamıştır gibi bir cevap yazmayın size verdiğim tüm iletişim bilgileri günceldir.

Ahmet 52 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi25 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön