Toplam çözüm sayısı
..
Lightinthebox ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Erkan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Lightinthebox Ne Arayan Var Ne Soran

76görüntüleme
Erkan
Erkan 02 Nisan 17:55

Sitede teslimat süresi 5-8 iş günü yazıyordu. Kargo detayında 9-14. 180 TL lik ürünler için dünya kadar kargo parası istediler. Ona rağmen ürün gelmedi. Ne arayan var ne soran.

Gelişme
Gelişme

13 Nisan 09:29

Lightinthebox a 30 gün önce yani 21 iş günü önce yaptığım alışveriş hala teslim edilmedi. İade istiyorum. 7-14 iş gününde teslim diyorlardı. Yani en geç 11 gün önce teslim edilmeliydi. Ürün fiyatları kadar kargo parası verdim. 

Erkan
Erkan16 Nisan 00:18

Hala ürünlerim gelmedi. Ürünleri istemiyorum. Acilen paramın iadesini istiyorum.

Erkan
Erkan26 Nisan 10:58

Siz nasıl bir saygısızsınız? 45 gün önce yani 30 iş günü önce sipariş ettiğim ürünü göndermediğiniz gibi para iademi de yapmıyorsunuz. Her yerde sizi şikayet edeceğim.

Erkan
Erkan03 Mayıs 09:19

Sizinkisi artık yanıltıcılık. 51 gün önce yaptığım sipariş gelmedi. Yakında gelecek sabırlı olun diye diye bu zaman oldu. Her yere yazıyorum, şikayet ediyorum sizi

Erkan
Erkan08 Mayıs 12:19

Sizler bizim haklarımızı  yanıltıcılara karşı savunacak bir şirket değil misiniz., Lütfen bana bu sefer cevabınızda sabır falan demeyin beni bu firmadan kurtarın mağdurum. Artık ürünüm sitenin sipariş bölümünde de görünmüyor resmen yanıltıldık paramı acilen iade edin ürün mürün istemiyorum

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile