01 Nisan 2013

Lifecard Yanlış Bilgilendirme Ve Fazla Çekim Yapma!

Bir kaç ay önce Lifecard bireysel sigortacılık yapan bir firmadan arandım.bana aylık çok cüzi miktarda sağlık sigortası yapılabileceğini ve bu ödemenin dışında herhangi hiç bir ödeme talep edilemeyeceği sözlü olarak bildirilmiştir.bende şartlarını kabul ettim.Lifecard üyesi oldum her defasında defalarca ayda sadece 14,95 tl ödeme yapacaksınız demelerine rağmen bugün kredi kartımdan 120,00 tl ödeme çekilmiş ve c.tesi günü olduğu için karşımda hiç bir muhatap bulamıyorum konuyla ilgili.

Aynur 95 Okunma

Cevaplar

  • Aynur02 Nisan 2013

    evet 120.00 tl kredi kartıma yatırılmış tşk ederim.şu konuya açıklık getirmek istiyorum benim şikayetim paranın çekilmesi değil bana bilgi verilmeden tek seferde çekilmesidir.çünkü arkadaşlarınız bana tek seferde değil takside bölünerek çekileceğini söylemişlerdi.benim şikayetim tamamen bana kartla ilgili taksitlendirme işlemi yapılamıyorsa eğer benim bilgime başvurularak çekim yapılsaydı bu kadar üzülmezdim yinede herşey için teşekkür ederim.

  • Lifecard Temsilcisi02 Nisan 2013

    Aynur Hanım Merhaba, 30.03.2013 tarihinde 120,00 TL lik çekiminiz daha öncesinde konuşmuş olduğunuz hizmetiniz ile alakalıdır. Kartınızdan o an işlem yapılamaması nedeni ile işlemleriniz 30.03.2013 tarihinde devreye girmiştir. Bunun bilgisini paylaşmak adına aynı gün içerisinde ilgili departmanımız tarafından sizlere ulaşılarak gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Talebinize istinaden aynı gün içerisinde çekilen 120,00 TL lik hizmet bedeliniz kredi kartınıza iade edilmiştir. Daha önce sahip olduğunuz hizmetinizin iptali ve iadesi için gerekli talimatlar bankanıza verilmiştir. Bugün tarafınıza ulaşılarak şikayetinize istinaden aynı bilgiler tarafınız ile paylaşılmıştır. Saygılarımızla, Lifecard Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön