10 Nisan 2013 #1735260

Lifecard Sözünde Durmadı!

2012'nin Mayıs ya da Haziran ayında hastaneye gitmek üzereyken 15 dk.nızı almak isteyip de neredeyse 1 senedir para alman bir şirket LifeCard sözünde durmayıp her türlü tüketici haklarımın olmasını söylemelerine rağmen iade veya vazgeçiş sürecimi ki bu en fazla 1 hafta sonra olmuştur, kabul etmediler.


Bu yüzden vermiş olduğum kredi kartımı iptal edip çekimi durdurmak istedim ve ilettim kendilerine. Ancak hiç kaile almayıp artık "çok geç bir şey yapamazsınız" havasıyla şikayetimi red ettiler.Her türlü konuşmalar kayda alınmış olduğunu söyleyenleri acaba üstleri check etmiyorlar mı? Görüşülenler T***(Müşteri Temsilcisi) ve ***(Bilgi İşlem)(0212)705 0 705.

Nilgün 93 Okunma

Cevaplar

  • Nilgün23 Nisan 2013

    Tüm ilgilenenlere teşekkür ederim.

  • Lifecard Temsilcisi12 Nisan 2013

    Nilgün Hanım Merhaba, 24.06.2012 tarihinde kurumumuza attığınız maildeki iptal talebi üzerine 25.06.2012 tarihinde tarafınıza ulaşım sağlanmıştır. Mailde paylaşmış olduğunuz iptal konusu hizmetlerimizden yıl içerisinde sadece 1 defaya mahsus yararlanabileceğinizi düşündüğünüzden dolayıdır. Müşteri Temsicilerimiz sizinle görüşme sağladığında tüm hizmetlerimizden yıl içerisinde istediğiniz kadar yararlanabileceğiniz ( Diş Bakım Paketiniz hariç) aktarılmıştır. Bu detaylar da internet sitemizde de belirtilmektedir. Talebiniz üzerine hizmetiniz için çekilen tüm tutar kredi kartınıza iade edilecektir. İadeniz gerçekleştirildiğinde ilgili departmanımız sizlere ulaşarak bilgisini paylaşmış olacaktır. Saygılarımızla, Lifecard Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön