31 Aralık 2013

Life GYM Üyelik İptali ve Ücret İadesi!

Life Gym'e 1.800 TL ile 1 yıllık üye oldum yaklaşık 4 ay gibi bir süre devam ettim hiçbir şikayetim yoktu ve gayet memnun olduğum güzel bir spor merkezi idi. Taki zorunlu adres değişikliğinden dolayı üyelik iptali yaptırdıktan sonrasına kadar, üyelik iptalinden sonra bana söylen 1,5 hafta sonra muhasebeden arkadaşlar size dönecek dendi ve en geç 1,5 ay içindede paranız iade edilecek hani nerede?

Danışmada ki personel her aramamda numaramı alıyor ve ileteceğini söylüyor ama bir türlü bana dönen olmuyor. Sabrım taşıyor artık, en doğru karar bir avukat. İnsanların paralarını iade etmemek için telefonlara çıkmıyorlar, nasıl bir anlayış hala anlam veremedim.

Mehmet 2.351 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet02 Şubat 2015

    Yıl oldu 2015 ben hala bekliyorum! Ama bu paramı onlardan almayacağım anlamına gelmez! Şikayetimi her türlü denedim olmadı! İnsanın aklına türlü türlü şeyler geliyor, başımı belaya sokmak istemiyorum ama insana başka çare bırakmıyorlar! bir şey yapıncada suç oluyor, benim gibi mağdur arkadaşlar Hakkınızı aramak için ne gerekiyorsa yapın pes etmeyin! Mesela sosyal medya çok iyi bir araç bende düşündüm oradan gereken cevabı vereceğim! Yani lıfe GYM e karşı duracağım.!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön