26 Ekim 2015

Liebherr Derin Dondurucudan Gelen Conta Sesi!

15/10/2015 tarihinde Ankara yetkili satıcısı paşacan dan 2433 model derin dondurucuyu satın aldım. 16 Ekim'de cihazın teslimi yapıldığında kapağı kapatırken menteşe tarafındaki contadan bir ses geldiğini fark ettim. Çağırdığım Yetkili servis görevlisi sesin normal olmadığını söyledi ve
vazelin sürmek gibi bazı yöntemlerle sesi gidermeye çalıştı ama ses geçmedi.


Hack Endüstriyelin numarası olan 4442493'ü de arayarak değişim talebimi onlara da ilettim. Bana değişim ya da iadenin ancak satan bayii tarafından yapabileceği söylendi. Satıcı Pasaçan'da kendilerine İstanbul'dan talimat gelmesi gerektiğini söyledi. Yeni aldığım ürünümün yenisiyle değişimini talep ediyorum. Fatura No: 206940.

Eser 1.511 Okunma

Cevaplar

 • Eser05 Kasım 2015

  Tarafımca benimki ile aynı marka ve modeldeki iki derin dondurucuyu incelediğimde, şikayetçi olduğum bu sesin onlarda var olmadığını tespit ettim. Dolayısıyla bu sesin normal olduğu ileri sürülemez. LIEBHERR Müşteri Hizmetleri ile bu sorunu çözemeyeceğimiz tarafımca anlaşılmıştır. Sonuç olarak, LIEBHERR 2433 model çekmeceli derin dondurucudan, LIEBHER markasından ve Türkiye Dağıtıcısı Hack Ltd. Şti. Firmasından memmuniyetsizliğimi kamuoyuyla paylaşır, bundan sonraki sürecte Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurarak ürün iadesi talebinde bulunacağımı bildiririm.

 • Liebherr Temsilcisi05 Kasım 2015

  Sayın Müşterimiz, konu Almanya merkezimize iletildi ve servisimizin yaptığı tespitler doğrultusunda video ses şikayeti kaydı dinlendi. Bu tespitler sonucunda servisimizin de size belirttiği gibi, bu ses normal bir ses olduğu Almanya merkez tarafından da teyit edilmiştir. Cihazınız yüksek enerji verimlilik sınıfı bir cihaz olduğundan özellikle kapı menteşe ve sızdırmazlık sistemleri alışık olunan muadil cihazlar gibi değildir. Konstrüksiyona bağlı olan bu ses ürün eksikliği olarak nitelendirilmemelidir. Her türlü soru ve şikayetlerinizi 444 24 93 nolu Müşteri Hizmetleri Hattımıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.

 • Eser03 Kasım 2015

  İlk şikayetiminizi bildirmemizin ve evimize servis gelmesinin üzerinden 16 gün, hack Ltd. Şti. 'nin yukarıdaki mesajının üzerinden 8 gün geçmesine rağmen, henüz tarafıma bir geri dönüş yapılmamıştır. Sürecin hızlandırılmasını ve en kısa sürede tarafıma bilgi verilesini rica ederim.

 • Liebherr Temsilcisi26 Ekim 2015

  Sayın Müşterimiz; Şikayetinizi bildirdiğiniz için teşekkür eder, yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Konu Almanya merkezimize iletilmiştir. Haber geldiğinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Her türlü soru ve şikayetlerinizi 444 24 93 nolu Müşteri Hizmetleri Hattımıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön