Liebherr Derin Dondurucu Problemi, Servis Hakkında...

Cafer C. |

Liebherr72*** Gardırop Tipi buzdolabını Ümraniye Emek Ticaretten satın aldık. Garanti süresi içerisinde buzdolabımızın dondurucu kısmı uyarı vermeye başladı. Anadolu yakası servisiniz gelip cihazı kontrol etti ve düzeldiğini iletti. Daha sonra tekrar aynı hata. Servisiniz tekrar geldi. Cihazı alıp ertesi günü geri getirdi. Bu konuya dair hiçbir evrakta bırakmadılar. Daha önceki işlemleri içinde. Daha sonra cihaz tekrar aynı hatayı verdi. İçindeki ürünlerimiz bozuldu. Servisiniz telefonumu açmadı. Başka servisiniz kontrol etti 3 gün kontrol ettiler ve 950 TL istiyor. Saçmalık bu! İlk gelen servisin farkına varamadığı hatayı ben mi karşılayacağım? Hatayı bulan servisiniz bile önceki servise inanamadı...

Etiketler :

Ücretlendirme Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Şubat
  11:49

  Sayın Müşterimiz,


  Cihazınızın sensörlerinden birisi değiştirilmiş ve İşlem sonrası herhangi bir problem yaşanmamıştır. Gerekli testler yapılıp tarafınıza teslim edilmiştir. Yapılan işlemden ekstra bir ücret talep edilmemiştir.
  Her türlü soru ve şikayetlerinizi 444 24 93 nolu Müşteri Hizmetleri Hattımıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Hack Ltd. Şti.

 • 27 Ocak
  11:00

  Sayın Müşterimiz,


  Merkez servisimizden sizinle irtibata geçildiği bilgisini almış bulunuyoruz. Tarafınıza sorunun neden kaynaklandığı ve çözüm için neler yapılacağı bilgisi verilmiş. En kısa sürede çözüleceğini belirtmek isterim. Her türlü soru ve şikayetlerinizi 444 24 93 nolu Müşteri Hizmetleri Hattımıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Hack Ltd. Şti.

 • 25 Ocak
  15:47

  Sayın Müşterimiz,


  Şikayetinizi bildirdiğiniz için teşekkür eder, yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Müşteri Hizmetleri Merkezimiz sizinle temasa geçip, şikayetinizi en kısa sürede değerlendirip, çözmeye azami gayret gösterecek. Her türlü soru ve şikayetlerinizi 444 24 93 nolu Müşteri Hizmetleri Hattımıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Hack Ltd. Şti.