09 Nisan 2016

Liebherr Buzdolabı ve Dondurucu Kapı Kolu Garantiye Girmiyormuş!

Evimizde Liebherr buzdolabı ve dondurucusu var, iki kapaklı bir kısmı dondurucu bir kısmı buzdolabı. Dondurucunun kapı kolundaki plastik kısım aldıktan kısa bir süre sonra kırıldı, servisin garantiye girmediğini söylemesi ve yüksek fiyat istemesinden dolayı bantla bir şekilde idare ettik. Lakin aynı sorun buzdolabı kısmında da gerçekleşti, plastik kısım paramparça oldu.

Servis tekrar yüksek ücret istiyor. Bu firmanın kaliteli ürünlerine yakışmayacak bir parça hatası olduğunu ve bir an önce benimle iletişime geçilerek kırılan plastik kapı kolu mandallarını istiyorum. Müşterilerinize sahip çıkın pişmanlık duymayalım.

Yusuf 3.180 Okunma

Cevaplar

  • Liebherr Temsilcisi19 Nisan 2016

    Sayın Müşterimiz, Cihazınızın kapı kolundaki plastik aksam değiştirilip, sorununuz giderilmiştir. Her türlü soru ve şikayetlerinizi 444 24 93 nolu Müşteri Hizmetleri Hattımıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.

  • Yusuf'un Teşekkür Mesajı14 Nisan 2016

    Sürekli arayıp şikayetimi mümkün olduğunca halletmeye çalıştılar. İlgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.

  • Liebherr Temsilcisi09 Nisan 2016

    Sayın Müşterimiz, Şikayetinizi bildirdiğiniz için teşekkür eder, yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Müşteri Hizmetleri Merkezimiz sizinle temasa geçip, şikayetinizi en kısa sürede değerlendirip, çözmeye azami gayret gösterecek. Her türlü soru ve şikayetlerinizi 444 24 93 nolu Müşteri Hizmetleri Hattımıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön