10 Nisan 2015

Lidyana.com Prosedür Okumaktan Başka Ne Yaparsınız?

03.05.2015'te 104420075 sipariş kodlu parfümü aldım. 229 TL para ödedim. Lidyana.com tercih sebebim piyasadan 100 TL daha düşük olmasıydı. Fakat daha önce de kullandığımız aynı parfümden farkı olduğununu ilk günden fark ettik. Ve ürünü kontrol amaçlı birkaç gün sonra iade ettik. Ürün orijinaldir diye Günerler Kozmetik diye bir firmadan bize kaşe imzalı yazı geldi.


Sonra biz Sephora, Sevil ve Boyner'de aynı ürünü kontrol etmek istedik. Hiç parfümden anlamayan biri bile iki parfüm Arasında ki yoğunluk farkını anlayabilir. 2. kez size gönderdim, Günerler yeni bir belge hazırlamaya bile üşenip aynı evrakı Yırtık bir şekilde bize gönderdi. Min. 10 iş günü süren dedikleri test 4 günde bitmiş.

Mustafa 1.156 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa11 Nisan 2015

  Bu parfüme ne yaptıysanız daha öncekinden beter ve daha uçucu hale gelmiş. o orijinallik belgesi ile sizi ve diğer firmayı mahkemeye vermeyen adam değildir. Artık sabrımın sonuna ulaştım. Yaptığınız ve yapacağınız işin de, sözde ilgi alakanızın da cevabını en kısa sürede, üşenmeden size ileteceğim. Gerekirse iki ürün arasında ki farkı noter huzurun da test ettirmezsem bana mustafa karalı demesinler. Hadi size bol şans.

 • Mustafa10 Nisan 2015

  Yaptığınız açıklama geçerli değildir arkadaşım. Zaten bana telefonda okuduğunuz Masalları anlatıyorum ben burada. Sonrasında tekrar bu çözüm için beni aramadınız. Zaten çözüm bulamıyorsanız aramayın da. Sephora ve Sevil de sizin parfümünüzü koklattığımda açık ve net söylediklerini Söyleyeyim. (bu ürün sorunlu veya sahte) bana bir kaşe ve imza ile bunun aksini İddaa edemezsiniz. Kullanıyorum. Görüyorum. Hatta son gönderdiğimden daha hafif bir halde geliyor artık kokusu. Pişman mıyım? Kesinlikle. Çöpe atılmış bir paradır. Size de helal olmayacaktır emin olun. Aynı ürün 2 farklı şekilde, kokuda, yoğunlukta olamaz, öyle bir durum varsa birinde sıkıntı var demektir nokta!

 • Lidyana.com Temsilcisi10 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında müşterimize telefon yoluyla bilgi aktarılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Her türlü talep ve sorularınız için 444 53 96 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir, [email protected]'a e-posta gönderebilirsiniz Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla Lidyana.com Ekibi

 • Mustafa10 Nisan 2015

  Kargoya verdikten 4 gün sonra ürün elime ulaştı. Ya bu arkadaşlar mükemmel Çalışıyor. Testler çok hızlı bu Yüzden hızlı döndüler ya da ürünü kontrol bile etmeyip aynen geriye gönderdiler, ikinci kez ettiklerini Gösteren hiçbir belge evrak bile yok, aynen kapıdan geri gönderdiler belli ki, bu süreç çok önemli çünkü, ben ürünü Lidyana.com gönderiyorum, onlar Günerler e gönderiyor. Günerler Lidyana.com a, Lidyana.com da bana gönderiyor. Yani bu kadar süreç varken, ben kargoya verdikten 5 gün sonra ürünü geri alıyorsam, bu işte başka bir iş var demektir. Ürün geldiğinde Kapağı neredeyse yerinden kopacak şekilde göndermişler. Artık ne işlem yapmışlarsa. Ya da yapmış gibi gösteriyorlar. Şuan bende Sephora daha aldığım Ürün var. Birde Lidyana.com dan aldığım, birini bir koluma, diğerini diğerine sıkıyor ve Lidyana.com en içten dileklerimle anıyorum. 3 kere sipariş verdim. Bir tek bu üründe sorun yaşadım. Ama şunu anladım. 100 lira fazla para ver. Yarın bir gün sıkıntı yaşarsan muhatap bul ve sorunun çöz... Daha yazmadığım bir çok şey var. Kargo süreçleri. Sigortasız göndermeler, kargoya parfüm olduğunu söylemeyin vesaire. Dememi bile istediler. Kırılırsa zarar benim oluyor. Diyorum ki, madem bu arkadaşlar anlamıyor ürün Arasında ki farkı. Bende ki ürün ile göndereyim. Arasında ki farka baksınlar vesaire sonra benim haklı olduğum zAten belli olacak, ama onda da kargoda ürünler kırılırsa ben 600 lira içeriye giriyor oluyorum. Diyorum elden teslim edeyim. Öyle olmaz diyorlar, özel kurye ile Gönderin diyorlar ama ücretini de bana ödetmek istiyorlar, ben sizden akıl istemiyorum. , çözüm istiyorum. Bu sorun belli ki çözülmeyecek. Ama ben Türkiye'nin en büyük özel Firmalarından birin de çalışıyorum. 4500 kişiye toplu bir mail atıp bu şikayeti ileteceğim. Görsünler bilsinler ki 100 lira için bu sıkıntıyı yaşamak zorunda kalmasınlar... Ve Hakkımı alabilmek. İçin de ne yapmam gerekiyorsa yapacağım...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön