Lidyana.com Yanlış Fiyat.

Hakan A. |

1 hafta önce yeğenime tiger marka çocuk ayakkabısı aldım sitenizden 71.40 TL ayakkabı ücreti 5.90 TL kargo ücreti. Toplam 77.30 TL ödeme ile ürünü Lidyana.com'dan satın aldım. Ürünü bugün teslim aldığımda ayakkabının üzerinde 59.90 TL'lik bir etiket bulunuyordu. Çağrı merkezini aradım telefonu açan amatör çalışan arkadaşım ismini bile söylemeden "evet niye aradın" der gibi açtı telefonu ve görüşmemizde çok uzun sürmedi. Sorun olmadığını belirtti. Şimdi ayakkabı kutusunun altında bir broşür buldum. S****.com isimli bir internet sitesine ait. Ben bu siteye güvenip almamıştım buradan Lidyana.com güvendim meğer Lidyana.com'da oradan temin edip üzerine kar koyarak satıyormuş tekrar. Ben böyle amatör bir firma görmedim. Bari kutuyu açıp içindeki fiyat etiketini çıkartın ya da içerisindeki diğer firmanın reklam broşürlerini çıkarın değil mi? Bundan sonra Lidyana.com bir daha almam.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Ürün Fiyat-Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mayıs
  17:44

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında müşterimize mail ve telefon yoluyla bilgi aktarılmıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 53 96 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir, destek@lidyana.com'a e-posta gönderebilirsiniz
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Lidyana.com Ekibi