Lidyana.com Verdiğim Siparişi Göndermediler Mağdur Oldum.

Sefa T. |

Lidyana.com güvenilirdir dedim ve diğer bir sürü internet üzerinden alınabilecek site olmasına rağmen ben bu siteden saat siparişi verdim. 4 gün geçmesine rağmen ne aradılar ne de siparişimi kargoya dahi vermediler. Ardından mail atıncada yok kusura bakmayın iadesini isteyin ürün elimizde yok gibi şeyler söylediler.

Böyle iş mi olur demek ki küçücük bir firmaymış firma büyük olsa ne yapar eder başka yerden temin eder yinede müşterisini mağdur etmez. Sonuç olarak siparişim iptal oldu fakat banka paramı taksitler şeklinde yatıracak ben bunu yaşamak zorunda mıyım?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mayıs
  12:16

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında müşterimize mail yoluyla bilgi aktarılmıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 53 96 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir, destek@lidyana.com'a e-posta gönderebilirsiniz
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Lidyana.com Ekibi