Lidyana.com Ürün Para İadesi Sorunu!

Emel A. |

Öncelikle 2011 yılından beri Sürekli Lidyana.com üzerinden alışveriş yapan bir müşteriyim. En son 23.09.2016 1105265631 sipariş numaralı ayakkabı satın aldım, (240.96 TL)
(Tutarı kapıda ödemek üzere) ürün küçük geldiği için 15 günlük süre içerisinde değişim hakkım olması sebebiyle değişim amaçlı geri gönderdim. Bu sürede konuyu sürekli çağrı merkezine ilettim ve mail trafiğimiz devam etti fakat hiçbir şekilde yardımcı olunmadı.
Yapmış olduğum görüşmede önce faturayı ve irsaliyeyi benden mail ile istediler. Benden kendilerine gönderdim ve ürünün yenisi geldiğinde tutarı benden tekrar talep etti. Kısacası değişim amaçlı gönderilen ürün için ikinci kez benden 240.96 TL talep edildi. Haksız yere ödediğim tutarın biran önce tarafıma iadesini rica ederim. Aksi durumda konuyu bütün şikayet platformlarında dile getireceğimi belirtmek isterim.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ekim
  10:10

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında müşterimize telefon yoluyla bilgi aktarılmıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 53 96 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir, destek@lidyana.com'a e-posta gönderebilirsiniz
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Lidyana.com Ekibi