Lidyana.com Ürün İadesini Kabul Etmemekte Direniyorlar!

Figen B. |

104689650 siparişimde yer alan braun ürününü iade hakkı gibi saçma sapan bir sebeple bana geri gönderemezsiniz. Ürün kullanılmamış geçerli süre içinde geri gönderilmiştir. Ayrıca üründe seramik bölümünde hafif bi çizik geldiğinde mevcuttu daha önce de sizden braun saç kurutma makinasını sırf tarak aparatı için almıştım ama aparat olması gerektiği gibi makinaya yerleşmiyor atıyordu yani demem şu ki braun defolu mallarını mı siteniz üzerinden pazarlıyor. Ayrıca başka sitelerde sizden 200 TL aldığım ürün 134 TL'ye satılıyor! 30/09/2016 tarihinde geri gönderdiğim ürün tekrar incelemeye alındı hala sonuç alamıyorum 20 işgünü beklememiz gerekiyormuş!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Eylül
  12:27

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında müşterimize telefon yoluyla bilgi aktarılmıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 53 96 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir, destek@lidyana.com'a e-posta gönderebilirsiniz
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Lidyana.com Ekibi