Lidyana.com Ürün İade Ve Değişiminde Sorun!

Hatice O. |

Lidyana'dan verdiğim siparişin iadesini yapmak istediğimde ürünün açılmış olduğunu belirtip aynı ürünü bana geri gönderdiklerini belirtir tarzda otomatik bir mail gönderiminde bulunmuşlar, bunun ardından ürünü açmadığımı geldiği şekliyle gönderdiğimi belirttim ve madem ürün açılmış diye belirtiliyor o zaman neden aynı ürünün açılmamış şeklini en azından göndermediklerini sordum ve bu mesajları 3 defa yinelemek suretiyle yazmak zorunda kaldım, çünkü karşımda söylediklerimi önemseyip dikkate alan kimse yoktu, otomatik mesaj tarzında mesajlar gönderildi tarafıma.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  16:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında müşterimize E-posta ile bilgi aktarılmıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 53 96 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir, destek@lidyana.com'a e-posta gönderebilirsiniz
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Lidyana.com Ekibi