Lidyana.com Ürün Değişimine Yanaşmadı!

Bahadir T. |

Bu internet sitesinden almış olduğum ayakkabının ayağıma büyük gelmiş olması nedeni ile onu geri göndererek bir numara küçüğünü rica ettim. Fakat bana bu şekilde geri dönerek 'göndermiş olduğunuz ürün/ürünlerinizin de ambalajı açılmış olduğu için işlem uygulanmadan tarafınıza gönderilmek üzere Yurtiçi Kargo'ya teslim edilmiştir. ' beni mağdur duruma düşürdüler. Oysa ben o ayakkabıyı sadece bir kez ayağıma geçirmiş ve büyük olduğuna karar verdikten sonra hemen çıkarmıştım ve sadece evde denedim. Böyle bir karar vererek sadece kendilerine olan güveni değil ayrıca internet alışverişine olan güvenimi de azalttılar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ağustos
  10:32

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında müşterimize telefon yoluyla bilgi aktarılmıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 53 96 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir, destek@lidyana.com'a e-posta gönderebilirsiniz
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.