Lidyana.com Teslim Süreleri İle Müşteriyi Yanıltıyor!

Onur G. |

Lidyana.com sitesinden siparişim sırasında ürün için verilen teslim tarihi 1-3 iş günüydü. Çarşamba günü (05.11.2014) verdiğim sipariş için cuma aradığımda "Pazartesi"kargolanacak yanıtını verdiler. Ancak hiçbir hareket olmadı. Bugün arayıp tekrar görüştüğümde ürünün yarın (12.11.2014 çarşamba) gönderileceğini söylüyorlar.

Ben ödememi yapalı 6 gün olduğu halde siparişim gönderilmedi. Neden gecikme bilgilendirmesi yapılmıyor diye sorduğumda "biz gecikme bilgisi paylaşmayız ancak siz ararsanız öğrenirsiniz"yanıtını aldım. Doğum günü hediyesi olarak aldığım ürün sahibine iletilmediği gibi nakit ödediğim para 6 gündür çalıştırılarak haksız kazanç elde ediliyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  18:50

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında müşterimize e-mail yoluyla bilgi aktarılmıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 53 96 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir, destek@lidyana.com'a e-posta gönderebilirsiniz
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Lidyana.com Ekibi