Lidyana.com Sattığı Parfüm Orijinal Değil

Hacer Alpagu Y. |

Mayıs ortasında, müşteri hizmetlerini aradım. Bana ürünlerinin %100 orijinal olduğunu ve memnun kalmadığım taktirde ürün iadesi yapabileceğimi, bana paramı geri iade edecekleri sözünü verdiler. Her zaman kullandığım parfümü ilk defa bu siteden sipariş ettim tam 200TL. Ürünüm geldi ve saat aralığı ile iki sefer sıktım. Kesinlikle kalıcılık yok. Hemen iki gün sonra kendilerine gönderdim, bir hafta sonra kargom açılmış, ondan bir hafta sonra ürün teste gönderilmiş, ve benim hala test sonuçlarını beklemem gerek.

Paramı ödedim ama elimde hiçbir şey yok. Firmayı aradım yazdım. Bana kaset yayını gibi aynı şeylerle cevap veriyorlar. Bu arada para iadesi ve değişimi asla yapmıyorlar. Yanlış bilgi veriyorlar.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Nisan
  11:15

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında müşterimize E-posta ile bilgi aktarılmıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 53 96 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir, destek@lidyana.com'a e-posta gönderebilirsiniz
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Lidyana.com Ekibi