Lidyana.com Orijinal Olmayan Ürün Gönderdi.

Ömer E. |

Lidyana.com'dan 103995462 sipariş numarası ile 2 adet parfüm aldım. Biri Burberry Touch diğeri Tommy Girl. Parfümleri sıktıktan yarım saat sonra koku denen birşey kalmıyor. Sabah 7:30'da evden çıkarken üzerime boca ettim resmen, fakat 8:30'da hiçbir şey kalmamıştı.

Benzer şikayetlere çok rastladım. Sanırım firma ambalaj olarak olmasa da içerik olarak orijinal olmayan parfüm satıyor. Çünkü S*** parfümeri ye gidip aynı parfümü test ettim, ertesi güne kadar kokusu geçmedi. Faturalarımı çöpe attığımdan dolayı hukuki yollardan hakkımı arayamıyorum. Buradan şikayette bulunuyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Nisan
  10:00

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında müşterimize E-posta ile bilgi aktarılmıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 53 96 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir, destek@lidyana.com'a e-posta gönderebilirsiniz
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Lidyana.com Ekibi