Lidyana.com Olumsuz Yorumları Yayınlamıyor.

Suzan G. |

Lidyana.com'dan matraş marka çanta satın aldım. Çanta hakkında herhangi bir bilgi verilmemişti. Sadece görüntüsüne aldandım. Fotoğrafta büyük ve kaliteli görünüyordu. Paketi açtığımda şok oldum, çanta hem çok küçük, hem de çok ama çok kalitesizdi. Pazar malları yanında daha kaliteli.

Zamanım olmadığından geri gönderemedim. Ben de çantanın altında bulunan yorum bölümüne çantanın kalitesiyle alakalı gayet doğru ve kesinlikle hakaret içermeyen bir mesaj yazdım. Velhasıl editörün onayından sonra mesajım gösterilecekti. Amacım çantayı beğenip almak isteyenlere öneride bulunmaktı ama anlaşılıyor ki sadece olumlu yorumlar gösteriliyor. Çanta hakkında yaptığım yorumun gösterilmesi istiyorum.

Etiketler :

Ürün Kalitesi Web Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Suzan G.
  29 Haziran
  17:54

  kalıplaşmış mesaj gönderiyorsunuz başka da bir şey yapmıyorsunuz.şikayetimin üzerinden iki hafta geçti ve hala yorumum yayınlanmadı.ben de inatla sizi şikayet etmeye devam edeceğim.

 • 16 Haziran
  11:55

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.
  Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı öncelikle Lidyana Ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Yaşanan sorun için ilgili yorum ve öneriniz ilgili departmanlara iletilmiştir.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 53 96 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir, destek@lidyana.com'a e-posta gönderebilirsiniz
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Lidyana.com Ekibi