Lidyana.com Nike Ayakkabı Kalite ve Üretim Hatası!

İlham Ö. |

18.06.2016 tarih, 105098*** no'lu siparişle aldığım Nike marka ayakkabıyı ilk defa kullandığım 5 Temmuz Salı günü üzerindeki yağmur lekelerini silmek amacıyla ıslak bezle sildim. Eklerdeki 1 no'lu fotoda görüldüğü şekilde ayakkabının sol eşinde ciddi bir renk değişimi ve deformasyon meydana gelmiştir. Ayrıca 2 no'lu fotoda görüleceği üzere ayakkabının sağ eşi, sol eşine göre yaklaşık 1 cm yüksektir. Açıklama ve fotolardan anlaşılacağı üzere ayakkabıda ciddi bir üretim hatası ve kalite kaynaklı sorun bulunmaktadır. Ayakkabılar adeta iki farklı ayakkabının tekleri gibidir.

Konuyla ilgili Lidyana.com'a ayakkabıyı geri gönderdim. Kendilerinden gelen yazıda ürünle ilgili herhangi bir kalite bulunmadığını belirtilmiş olup, ayakkabıyı geri gönderdiler. Yukarıda belirttiğim gibi çok bariz bir üretim hatası ve kalite kaynaklı sorun bulunan ürünlerle ilgili mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Etiketler :

Ürün Kalitesi Garanti İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlham Ö.
  24 Ağustos
  17:49

  Gerekli cevabı mail yoluyla ilettim. Maalesef çözüm odaklı bir cevap gelmemiştir.

 • 24 Ağustos
  15:51

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında müşterimize mail yoluyla bilgi aktarılmıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 53 96 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir, destek@lidyana.com'a e-posta gönderebilirsiniz
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Lidyana.com Ekibi