15 Ağustos 2016

Lidyana.com Nike Ayakkabı Kalite ve Üretim Hatası!

18.06.2016 tarih, 105098*** no'lu siparişle aldığım Nike marka ayakkabıyı ilk defa kullandığım 5 Temmuz Salı günü üzerindeki yağmur lekelerini silmek amacıyla ıslak bezle sildim. Eklerdeki 1 no'lu fotoda görüldüğü şekilde ayakkabının sol eşinde ciddi bir renk değişimi ve deformasyon meydana gelmiştir. Ayrıca 2 no'lu fotoda görüleceği üzere ayakkabının sağ eşi, sol eşine göre yaklaşık 1 cm yüksektir. Açıklama ve fotolardan anlaşılacağı üzere ayakkabıda ciddi bir üretim hatası ve kalite kaynaklı sorun bulunmaktadır. Ayakkabılar adeta iki farklı ayakkabının tekleri gibidir.

Konuyla ilgili Lidyana.com'a ayakkabıyı geri gönderdim. Kendilerinden gelen yazıda ürünle ilgili herhangi bir kalite bulunmadığını belirtilmiş olup, ayakkabıyı geri gönderdiler. Yukarıda belirttiğim gibi çok bariz bir üretim hatası ve kalite kaynaklı sorun bulunan ürünlerle ilgili mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

İlham 984 Okunma

Cevaplar

  • İlham 24 Ağustos 2016

    Gerekli cevabı mail yoluyla ilettim. Maalesef çözüm odaklı bir cevap gelmemiştir.

  • Lidyana.com Temsilcisi24 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında müşterimize mail yoluyla bilgi aktarılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Her türlü talep ve sorularınız için 444 53 96 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir, [email protected]'a e-posta gönderebilirsiniz Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla Lidyana.com Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön