Lidyana.com Hizmet Alamamak!

Engin E. |

Lidyana.com üzerinden aldığım saatin deri kayışı 2 hafta içerisinde çok az kullanılmasına, suya ve neme maruz kalmamasına rağmen deforme olmuş gibi pul pul attı. Bunun üzerine Lidyana.com üzerinden aldığım saati yine Lidyana.com gönderdim. 20 gün sonra bana hiç dönüş yapılmadan saat geri gönderilmiş, üzerine müşterimiz saati kullansın 2 ay sonra yeni kayış gönderilecek yazılmıştı. Bunun üzerine Lidyana.com müşteri hizmetleri nde telefonda konuştuğum bayan Lidyana.com nın hiçbir şey yapamayacağını, ürünü direk aracı firmaya göndermemiz gerektiğini, iade edemeyeceğimizi iade olsa da iade bedelini alamayacağımızı belirtti. Müşteri memnuniyeti bu mudur?

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Kasım
  12:31

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında müşterimize mail yoluyla bilgi aktarılmıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 53 96 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir, destek@lidyana.com'a e-posta gönderebilirsiniz
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Lidyana.com Ekibi