01 Şubat 2014

Lidyana.com Hasarlı Ürün

Siteden geçen hafta bir erkek bir de bayan saati olmak üzere iki saat siparişi verdim. Erkek saati siparişini bir gün önce vermeme rağmen bayan saati daha çabuk ve sorunsuz şekilde elime ulaştı. Ancak erkek saati elime hem daha sonra ulaştı hem de paketi açtığımda saat camında normalde olması gereken jelatin kaplama yoktu. Kullanmaya başladıktan sonra da farkettim ki saatin kronometre mekanizması da düzgün çalışmıyor.

Yeni aldığım bir üründe böyle bir hata çıkması ve ürünün sanki kullanılmış gibi jelatininin çıkartılması canımı sıktı. Bununla ilgili bir şeyler yapılmasını Lidyana.com sitesinden rica ediyorum.

Bilge 890 Okunma

Cevaplar

 • Lidyana.com Temsilcisi07 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında müşterimize ile bilgi aktarılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Her türlü talep ve sorularınız için 444 53 96 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir, [email protected]'a e-posta gönderebilirsiniz Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla Lidyana.com Ekibi

 • Bilge 07 Şubat 2014

  değişim işlemi gayet başarılı ve sorunsuz gerçekleşti, ancak herhangi bir şekilde bana bilgilendirme yapılmadı ya da ulaşılmaya çalışılmadı hatta ürün kargoya verildiğinde kargo şirketi tarafından sms yoluyla bilgilendirildim.

 • Bilge 05 Şubat 2014

  Ürünü değişim talebiyle gönderdim, ürünün ulaşıp ulaşmadığıyla ilgili herhangi bir gelmedi tarafıma kargodan öğrendim ulaştığını. Siteden baktığımda sipariş iptali yazıyordu, bunun üzerine gönderdiğim ürünün iade olarak değerlendirildiğini düşünüp bununla ilgili müşteri hizmetlerini aradım. Bana ürünün değişim için firmaya gönderilidiğini yeni ürünün bir hafta içinde elimde olacağını söylediler. Şu an için süreçten memnunum ama değişim süreciyle ilgili herhangi bir bilgilendirme yapılmaması büyük bir eksiklikti.

 • Lidyana.com Temsilcisi01 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında müşterimize E-posta ile bilgi aktarılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Her türlü talep ve sorularınız için 444 53 96 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir, [email protected]'a e-posta gönderebilirsiniz Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla Lidyana.com Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön