Lidyana.com Gerçek Olmayan Parfüm Gönderdi!

Canan Y. |

Lidyana.com sitesinden parfüm sipariş verdim. Bulgari'yi bilen bilir bir tek damlası bile bütün gün buram buram kokmanızı sağlar. Ancak bu siteden aldığım bulgari parfüm gerçeği İle alakası olmayan, 20 kere sıkmama rağmen 10 dk. bile kokmayan bir parfüm gönderdi.

İade istediğimi müşteri temsilcisine söylediğimde, ambalajının açılmamış olması gerektiğini söyledi. Ancak takdir edersiniz ki parfümü kullanmam için ambalajın açılması gerekirdi. Çok saçma bir bahane. Parfümü bütün iade için geri gönderdim. Umarım param iade edilir aksi halde bu resmen dolandırıcılıktır ve yasal yollara başvurmama sebep olacaktır. Kimsenin çöpe atacak parası yok!

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Canan Y.
  27 Kasım
  20:59

  Mailbox imda neden mail goremiyorum eger mail gonderdiyseniz?

 • 24 Kasım
  14:48

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında müşterimize e-mail yoluyla bilgi aktarılmıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 53 96 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir, destek@lidyana.com'a e-posta gönderebilirsiniz
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Lidyana.com Ekibi