Lidyana.com Geç Kargo Her Şeyi Mahvetti.

Özkan Ö. |

Lidyana.com'dan ilk yıl dönümümüz de eşime 1043***30 sipariş koduyla kargoya teslim süresinin 3 iş günü olmasına güvenerek saat aldım. Arayıp benim için çok önemli olduğunu özellikle ilgilenmeleri gerektiğini söylememe rağmen onlarında merak etmemem kargoya veriliş süresinin 3 iş günü olduğunu söylemelerine rağmen kargom siparişimden sonra 7. iş gününde kargoya verildi. Araya hafta sonu da girdi ve benim özel günüm mahvoldu. Saatide geldiği gibi iade için geri gönderdim. Böyle önemli bir günde bunu bana yaşattıkları için teşekkür ederim!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özkan Ö.
  20 Şubat
  09:27

  Müşteriyi bu kadar zor duruma soktuktan sonra yaptıkları tek şey. Üzgün olduklarını belirttikleri ve anlayışımız için teşekkür ettikleri bir mail. Gerçekten böyle firmaların var olması hiç hoş değil.

 • 19 Şubat
  18:34

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında müşterimize mail yoluyla bilgi aktarılmıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 53 96 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir, destek@lidyana.com'a e-posta gönderebilirsiniz
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Lidyana.com Ekibi