Lidyana.com Böyle Bir Firma Olamaz.

Emine K. |

Kendilerinden yaklaşık 2 hafta önce yüzük aldım almış olduğum yüzüğü parmağıma göre seçtim açıklama kısmında da ürün bombelidir santimini fazla hesaplayın diye yazılmamış bana telefonda söyleniyor neyse küçücük yüzük geldi ürün olarak onu da geçtim görseldeki ile bana gelen ürün o kadar alakasız ki farklı ürünler inanın verdiğim paraya asla değmez daha o gün yolladım iade için 8 gün oldu hala incelemede imiş 1 ayda zamanı varmış böyle saçmalık olamaz nereden bulaştım ben bu siteye eğer mağduriyetim giderilemez ise gerekli yerlere şikayet edilecekler.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ağustos
  15:43

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında müşterimize mail yoluyla bilgi aktarılmıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 53 96 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir, destek@lidyana.com'a e-posta gönderebilirsiniz
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Lidyana.com Ekibi

 • Emine K.
  15 Ağustos
  21:41

  maalesef mail aldım ukala bir şekilde istediginiz yere şikayet ediniz sonuç degismez nereden bulastim ben bu firmaya param haram olsun