Lidyana.com Bedeni Uymayan Ürün İade Alınmıyor!

Yasin Ö. |

Lidyana.com'dan eşim elbise aldı. Ürün bedeni olmadığından dolayı 2 gün sonra iade için kargoya verdim. Ürün kullanılmış olduğundan iade işleminiz kabul görmedi dendi. Ürünü sadece eşim deneme amaçlı bir defa giydi.

Müşteri hizmetlerini aradım. Ürün üzerinde parfüm kokusu olmuş dendi bu kadar saçma bir cevap almamıştım. İade almamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Ben neredeyse bütün alışverişlerimi internet aracılığı ile yapıyorum. Böyle bir site görmedim. Ürün geri göndereceklermiş anında yasal haklarımı arayacağım.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin Ö.
  28 Kasım
  21:52

  Ben anlamdım arıyorum aonra bana geri dönüyorlar tekrar arıyorum ama boş laf habire laf ürün hala bende kullanmadığımız ürün kaldı. Diyebileceğim tek şey diğer internet sitelerinden yaptığım alışverişlerin hiçbirinde böyle bir şeyle karşılaşmadım. İlgililere duyurulur.

 • 25 Kasım
  16:14

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında müşterimize telefon yoluyla bilgi aktarılmıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 53 96 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir, destek@lidyana.com'a e-posta gönderebilirsiniz
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Lidyana.com Ekibi