Lidyana.com 45 Gün Geçti!

Atakan A. |

Garanti kapsamında tamiri konusunda Lidyana.com şirketine, Yurtiçi Kargo ile 14.10.2014 tarihinde 602170170279 gönderi kodu ile yolladığım Lidyana.com sipariş numarası 100220003 kodlu ürünü, 27914 sayılı resmi gazetede yayımlanan tüketici hakları gereğince 20 gün içinde geri göndermekle yükümlü olduğu halde ürünü an itibariyle halen yollamamıştır.

Söz konusu şirket 3 kez aranmış her seferinde ürününüz kargoda denmiş ancak buna rağmen halen ne mail adresine ne de şirketteki üyeliğimde bilgilendirme yoktur Yasa gereği ürünümün yenisi en kısa süre zarfında tarafıma teslimini talep etmek suretiyle şikayetçiyim!

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Aralık
  12:51

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında müşterimize telefon yoluyla bilgi aktarılmıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 53 96 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir, destek@lidyana.com'a e-posta gönderebilirsiniz
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Lidyana.com Ekibi