16 Nisan 2014
Yorum Yap
#2401627

Lidyana.com'dan Eksiksiz Şekilde Bir şey Almak Bu Kadar Zor mu?

Lidyana.com'dan saat siparişi verdim. Sipariş notları bölümüne özellikle ürünün kullanılmamış, bozuk olmadığından emin olunarak ve garanti belgesinin eksiksiz bir şekilde yollanmasını rica ediyorum şeklinde yazdım.


Saat sorunsuz şekilde geldi. Fakat garanti belgesi başka bir modele ait ve aylar önce kaşelenmiş.Müşteri hizmetleri ile iletişime geçip durumu ilettim. Bir karışıklık olduğunu faturamla beraber tekrar yolladığım takdirde kendi saatimin garanti belgesini yollayabileceklerini söylediler.


Ben özellikle tembih ettiğim halde neden bu işlerin peşinde koşmak zorundayım. Bir ürünü kontrol edip yollamak bu kadar zor olmamalı. Firmanın bu konuda daha dikkatli olmasını tekrar rica ediyorum!

Onur 1.248 Okunma

Cevaplar

  • Lidyana Temsilcisi16 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili yorum ve öneriniz ilgili departman ve marka ile paylaşılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Her türlü talep ve sorularınız için 444 53 96 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir, [email protected]'a e-posta gönderebilirsiniz Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla Lidyana.com Ekibi

Ziyaretçi Yorumları