05 Ekim 2016
Yorum Yap
#6602341

Lidyana Sipariş Gecikmesi ve Gelen Ürün Farkı

Lidyana.com'dan almış olduğum ve 5 iş günü içinde gelmesi gereken bilekliğim ürün temin edilemediğinden geç geldi. Buna rağmen gelen ürün kişiye özel şeklinde yapılan ve siyah olarak aldığım bilekliğin kahverengi şeklinde görülenden çok farklı bir kayış ile geldi. Ürünü hiç kontrol etmiyorlar kesinlikle önermiyorum.

Ecem Ecem 1.201 Okunma

Cevaplar

  • Ecem05 Ekim 2016

    Telefon yoluyla ben aradığım için bilgi alabildim. Lidyana.com tarafından aranmadim. Gelen urunun hediye olduğunu belirtmeme rağmen 30 gün içinde değişim olacagi söyleniyor. Asla tavsiye etmiyorum. özellikle de hediye aliyorsaniz.

  • Lidyana Temsilcisi05 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında müşterimize telefon yoluyla bilgi aktarılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Her türlü talep ve sorularınız için 444 53 96 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir, [email protected]'a e-posta gönderebilirsiniz Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla Lidyana.com Ekibi

Ziyaretçi Yorumları