28 Nisan 2017
Yorum Yap
#8313606

Lidyana 17 Gündür Para İadesi Yapmıyor

105554037 numarasiparişimi iade ettim ve 11 Nisan tarihinde "Siparişinizin iade işlemi başarıyla tamamlanmıştır. Ödemeniz 1-7 iş günü içerisinde bankanız tarafından hesabınıza aktarılacaktır" şeklinde bir mesaj geldi.


2 hafta geçmesine rağmen iade gerçekleşmediği için 25 Nisan tarihinde müşteri hizmetleriyle iletişime geçtim ve "Siparişinizin iadesi kontrol edilerek tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır" diye bir cevap gelmesine rağmen 3 gündür geri dönüş sağlanmadı.


İadenin gerçekleşmesi veya en azından ilgilenilmesi için başka mercilere başvurmak gerekiyorsa onu da yaparım. Lidyana.com'yı bilindik ve güvenilir gözüken bir web sitesi olduğu için tercih etmiştim ama sanırım yanılmışım.

Oguzhan 1.356 Okunma

Cevaplar

  • Lidyana Temsilcisi09 Mayıs 2017

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında müşterimize mail yoluyla bilgi aktarılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Her türlü talep ve sorularınız için 0850 433 53 96 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir, [email protected]'a e-posta gönderebilirsiniz Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla Lidyana.com Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler