Lidya Trade ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Melis sonuçtan hiç memnun değil

Lidya Trade Mağduriyet Yaşama

2.915
Melis
Melis 23 Kasım 2022 15:41

2 ay boyunca C***hanım tarafından durmadan arandım, yatırım miktarım olmadığı gibi borçlarımın olduğunu söylememe rağmen ısrarla aranmaya devam edilip ve küçük bir miktarla teşvik edilmeye çalışıldım. C***hanım baktı ki beni ikna edemiyor topu bu sefer d*** beye devretti tabi benim iznim olmadan telefonum elden ele dolaştırıldı ve sonra o başladı borçlarınızı kapatalım sizi kurtaralım demeye. Sözüm ona alanında ödüllü Amerika borsa işlemlerine hakim bir uzmanım sıfatıyla. İlk etapta 9.500 TL gönderdim akabinde bir müddet bekledim daha ilk gönderdiğimin işlem detayları tarafıma doğru düzgün gelmez iken D** bey benden böyle kampanya var şöyle avantaj var diyerek 30 bin daha istedi ve başkasından imkanlarımı zorlayıp borç aldırdı... Ama yine işlem raporu kar marjı bilgisi yok tabi ne oldu diye sorduğumda da yuvarlak cevaplar kafasına göre. 13 bin kar yaptığımı söyledi onu çekmeme fırsat ettirmeden lafın arasına karıştırıp habersiz başka işleme girdi.

İşlem yapar yapmaz - marjla açan sembollerle zarara göz göre göre uğrattı. Keza iznimin olmadığı işlemlere de bizzat şahit oldum. Anlamadığımı düşünerek kafalarına göre bile bile zarara sürüklediler. Ama para talepleri asla bitmedi 3. Etapta ta 200 bin istedi mümkün olmadığını belirttim, baktı ki olmuyor 2 gün önce 20 bin tekrar istedi bu durum iyice midemi bulandırdığı gibi kar aldığım işlemleri kapatmama rağmen benden izinsiz bu önceki günler ve bu sabah tekrar zarar edip stop yapmam amaçlı işlem girdi. İşlemlerimi dün gece yetkili bilgili birisine devrettim ve bu sabah bir oyun oynayacaklarını bile bile küçük karlarla devam etmeye çalıştık. Nitekim kendisinin iznim olmadan adıma giriş ve işlem yapması alenen yanıltan olduğunun ispatıdır.

Mağdurum 40 Bin tl resmen her gün zarar edecek işlemlere girip parayı 1 hafta içinde stop ettiler. Arm firması adı altında sizden para talep ediyorlar. Bankaya dilekçe yazdım, savcılığa ve sosyal medya hesaplarımda bulduğum her mecrada duyuracağım. Gerekirse medya bağlantılarımı kullanıp ana haberlere çıkmalarını sağlayacağım. Kendilerinden daha önce zarar eden şahidimle birlikte bu işin arkasını bırakmayacağım. Tüm belgeler WhatsApp ® yazışmalarım elimde delil olarak kanıtlayacağım.

Benzer Şikayetler

profile
53
5 gün önce

Lidya Trade Az Bilgi, Boş Laf!

Telefonda uzun dönem yatırım deyip 24 saat geçmeden $300'ı sıfırladılar. Bir de becerebiliyorlarmış gibi neredeyse $1000'a çıkartıp kolu kaptırtacaklardı. Parayı çöpten buluyoruz sanıyorlar herhalde. Az bilgi. Boş laf.

 • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
108
6 gün önce
profile
İsa'nın Teşekkür Mesajı
 • 1 gün önce

“Kübra hanıma teşekkürler ”

Lidya Trade Paramı İade Etmiyor

Konuşup dil döküp 200 dolar kredi kartımdan yatırtdılar. D** bey ilk işlemi açtırdı Sonra sıfırlandı düpe duz tatli dilli bayanlarla kar olacak deyip ...

 • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
701
1 hafta önce
profile
Mehmet'in Teşekkür Mesajı
 • 1 hafta önce

“Teşekkürler sorunum çozuldu.”

Lidya Trade Danışmanlık Ve Yatırım Şirketi Sorun Yaşama

Lidya Trade diye bir şirket yaklaşık 4 aydır peşimden koştu. Yatırım yapın muhabbetine neyse dedik ki bu kadar uğraşıyor adamlar hani bir deneyelim. İ...

Lidya Trade Danışmanlık Ve Yatırım Şirketi Sorun Yaşama
 • profile
1 Destekçi
profile
749
2 hafta önce

Lidya Trade Yatırım Şirketi Müşteri Memnuniyetsizliği

Lidya trade m... Yatırım danışmanına yönlendirdiler yatırım yapmam için günlerce istatistik paylaştılar X bayanla görüştükten sonra işlemlere başladılar 1.2 gün ufak bir kar oldu ertesi gün para fonlamamı büyük kar olduğunu söylediler. 1 anda 1 hafta sonra hesabımda bonuslarla beraber 6 bine yakın ...

 • profile
 • profile
 • profile
3 Destekçi
profile
1.283
3 hafta önce
profile
Deniz'in Teşekkür Mesajı
 • 2 hafta önce

“D**** bey benim için özel olarak görüştü ve Bonus sağladı kaldığımız yerden devam edeceğiz başka bir uzman arkadaş ile. Halen zarardayım fakat yeni uzman ile temiz bir sayfa açıyoruz hakkımızda hayırlısı olsun ilgi ve alakası için şahsına teşekkür ederim.”

Lidya Trade Paramı Sıfırladı

200 dolar yatırdım. İlk gün 69 dolar kazandırdılar. Daha çok para yüklemeniz için yapmış olabilirler. Sonra iki günde paramı sıfırladılar.

 • profile
 • profile
2 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .